"הכספת" וחשיבות שמירת לחות וטמפרטורה בצמח הקנאביס

לנו בהרמוני חשוב לשמור על צמחי הקנאביס בצורה הכי אופטימלית שאפשר,
כדי לוודא שמה שיוצא מבית המרקחת הוא בדיוק מה שהגיע אלינו מבית האריזה.

לכן בנינו את "הכספת" – חדר אכסון לתפרחת קנאביס כמו שלא קיים בשום מקום בישראל.
דמיינו חדר מיוחד, 5 מ' גובהו, עם מדפים מיוחדים ומתקנים בקרת טמפרטורה ולחות, מסביב לשעון, 365 ימים בשנה, לשמירה על לחות אופטימלית בין 59% ל- 63% (Relative Humidity)

חשיבות התנאים הנאותים לשמירת הקנאביס

כאשר תפרחת הקנאביס נחשפת ליותר מדי חמצן ולחות (מה שקורה לעיתים קרובות במדינה שלנו) עלול להתפתח עובש – במיוחד לאחר חשיפה ארוכה ללחות גבוהה. האיזון בין לחות וחמצן תאפשר את שמירתו של הצמח לאורך זמן.
תפרחת הקנאביס יכולה להחזיק עד כשנה ואפילו יותר, אם שומרים עליה בצורה תקינה במקום קריר. טמפרטורות גבוהות מדי עלולות לייבש ולגרום לאידוי הטרפנים בטמפרטורות נמוכות מדי עלולות להרוס את הטריכומות ולגרום לתפרחת לאבד מחוזקה.
לכן מומלץ להרחיק ממקור מים, חום, תנור, ולאחסן במקום קריר ומוצל בחדר.
אחסון במקום מוצל חשוב מכיוון שקרני השמש המכילות קרני UV  עלולות לפרק בצורה כימית את מערך הקנבינואידים והטרפנים השלם בתפרחת ובכך לגרום לאיבוד מחוזקה של אפקט הפמליה.

חשיבותה של האריזה וניקיונה

את תפרחת הקנאביס חשוב לשמור בזכוכית שעברה חיטוי, שכן השכבה הפנימית של מתקן האחסון עלול להדביק את הצמח היקר שלנו במזיקים, בבקטריות ובנבגים לא נחוצים לחיי המדף של הצמח.
לגבי שמני הקנאביס, מומלץ לעיין בעלון לצרכן ולהקפיד על תנאי אחסון נאותים כמפורטים בעלון. במידה ולא מוזכר וחשוב לכם השמירה על הטריות והאיכות, ולקבלת עוד טיפים, אנו כאן לשרותכם.